header1
header2
header3
header4

W oparciu o podstawę programową nauczyciele do każdej grupy przedszkolnej będą każdego dnia wysyłać rodzicom materiały, karty pracy, propozycje zabaw, gier, piosenek, które będzie można wykorzystać w czasie codziennych zabaw, ponieważ to właśnie przez zabawę dzieci w wieku przedszkolnym uczą się najwięcej.

 

Chcemy by Dzieci miały świadomość, że Panie z przedszkola są, pamiętają o nich i przesyłają dla nich codziennie jakieś "zadania".

 

  O formie przesyłania materiałów oraz kontaktu z Wami będą informowali nauczyciele poszczególnych grup. Może to być poczta elektroniczna, komunikatory np. Messenger, czy telefon.

 

Nasi Nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Was pytania, poprzez kontakty ustalone i przyjęte.

 

Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone i odmówić wykonania danego zadania. Zapytajmy wtedy: A na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić? Pozwólmy im wybierać. Czasami ważniejsze dla dzieci będzie to, że spędzicie z nimi czas bawiąc się, grając w gry czy układając klocki.

 

Zachęcajmy dzieci do sprzątania, pamiętajmy o higienie, tak bardzo ważnej w tym czasie. Zachęcajmy do zabaw ruchowych, zabaw na świeżym powietrzu, wykorzystajcie Wasze podwórko i nadchodzącą wiosnę, może uda Wam się założyć ogródek.

 

Życzymy Wam wszystkim wytrwałości.