Ta strona używa plików cookies.          Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ
header1
header2
header3
header4

Światowy Dzień Ziemi

 

Eko zasady które przestrzegamy!

  • Oszczędzamy wodę!

Nie używamy kranu z pełnym strumieniem, myjąc zęby używamy kubka, zamiast kąpieli w wannie szybki prysznic, mobilizujemy rodziców aby reperowali cieknący kran i aby organizowali zbieranie deszczówki np. do podlewania grządek.

 

 

  • Oszczędzamy prąd!

Gasimy wszelkie niepotrzebnie zapalone żarówki, stosujemy żarówki energooszczędne.

  • Nie śmiecimy!

      Zawsze, ale to zawsze, śmieci wyrzucamy do kosza.

        Gdy inni śmiecą, ktoś musi posprzątać.

        Szkolna akcja sprzątania okolicy.

  • Segregujemy śmieci!

Pamiętamy o odpowiednim segregowaniu śmieci - osobno plastik, metal, szkoło, papier, odpadki z kuchni i osobno to co nie da się posegregować. PAMIĘTAJ – zbieraj i w odpowiednie miejsca oddaj  plastikowe zakrętki.

  • Pamiętamy, o elektro odpadach!

Zużyte wszelkie baterie przynosimy do szkoły, gdzie są pojemniki do ich zbiórki.